Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



Miguel07 napisał(a):Przecież nawet jak zgasisz silnik to dokończy się wypalanie bez jakiejkolwiek Twojej ingerencji
Myślę że ludzie są przewrażliwieni na punkcie dpfa






adbur napisał(a):Podczas wypalania dpf wyłączając silnik przez kilka minut pracuje wentylator aby schłodzić gorąco z pod maski (między innymi gorący kolektor wydechowy) , podczas wypalania dpf wtryskiwacze commn ranił dotryskują olej napędowy w trakcie cyklu wydechu spalin tak aby podnieś odpowiednio temperaturę filtra.
Miguel07 napisał(a):No ma sens, ale rozumiem że wtedy towarzyszy temu odpowiednia kontrolka na desce?
artek90 napisał(a):jak to u was wygląda ? jakieś rady ?
ktry napisał(a):Ja miałem nalatane 360 tysięcy jak sprzedałem Passata i nic się nie działo





STLeon napisał(a):U mnie zawsze się wypala przed domem na postoju...Tak się dziad nauczył:)



Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość