Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

AdBlue

Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje.......

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

AdBlue

Postprzez Leon2014 » 14 lutego 2014, 19:11

Witam, chciałbym się dowiedzieć od użytkowników nowych 5F czy w silnikach 2,0 Tdi 150-184hp jest zastosowany czynnik AdBlue?
Pytałem przed zakupem sprzedawcę o tego typu dodatki i powiedziano mi że w Leonie 5F nie ma żadnego dodatku do DPFa, czytając o technologi SCR która jest w silnikach AE288 wychodzi na to że jednak w Leonie 5F jest ten dodatek?. Więc jak to jest naprawdę?
Zobacz Profil
Leon2014
Stella +
Stella +
 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 grudnia 2013, 16:16
Lokalizacja: Denmark
Auto: Leon 2.0 CR DSG
Silnik: diesel inny

Reklama

Re: AdBlue

Postprzez Skulek » 14 lutego 2014, 19:23

:shock: :shock: :shock: :shock: Leon to nie ciężarówka. Katalizator + DPF wystarczy.
Przeszłość:
Ibiza 6K GT TDI 1.9TDI 185KM@380NM
Ibiza 6k2 Cupra 1.8T 156KM@210NM
Ibiza 6L FR 1.9TDI 164KM@400NM
Leon 1P FR 2.0 TDI 195KM@430NM
VW Golf VI GTI DSG 2.0 TSI 224KM@300NM
Teraźniejszość:
Leon 5F FR DSG 2.0 TDI 150KM@320NM
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Skulek
Sport
Sport
 
Posty: 203
Dołączył(a): 17 maja 2009, 12:55
Lokalizacja: Olsztyn
Auto: Leon FR
Silnik: CJXA 2.0

Re: AdBlue

Postprzez miroA3 » 14 lutego 2014, 19:43

seat to za duzy kibel zeby stosowac w nim taka technologie

jak na razie tylko w audi Q5 i tutaj z 2.0TDI lub 3.0TDI
oraz w Q7 z 3.0TDI

technologia wiaze sie z obecnoscia drugiego zbiornika na tzw "mocznik" ok 20-23 litrow
teoretycznie ma go wystarczyc od przegladu do przegladu

kod wyposazenia 1E9

po DPF kolejny system ktory umili zycie uzytkownikom diesla

pomijam ze jak moznaby nie zauwazyc czy sie ma w aucie dodatkowy wlew na plyn...
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
miroA3
FR
FR
 
Posty: 1953
Dołączył(a): 5 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: Kraków
Region: małopolskie
Auto: FR 2.0 TSI
Silnik: CCZB 2.0

Re: AdBlue

Postprzez coyote01 » 18 lutego 2014, 17:41

Alhambra ma AdBlue
VCDS 17.1.3
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
coyote01
Sport
Sport
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 sierpnia 2010, 08:41
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Leon 1P1561 [FR]
Silnik: BMN 2.0

Re: AdBlue

Postprzez colin23 » 20 lutego 2014, 13:22

A filmik raczej o Altei ;)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
colin23
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 7701
Dołączył(a): 18 stycznia 2005, 14:14
Lokalizacja: woj. śląskie
Auto: Audi

Re: AdBlue

Postprzez saddam » 20 lutego 2014, 13:23

Ja bym napisał, że o Leonie. :wink:
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
saddam
Sport
Sport
 
Posty: 539
Dołączył(a): 26 grudnia 2012, 10:24
Auto: Altea

Re: AdBlue

Postprzez miroA3 » 20 lutego 2014, 14:39

wg seatowskiej ETKI, tylko i wylacznie Alhambra od roku modelowego 2011, moze byc wyposazona w ten system
z silnikiem 2.0 CR
system SCR , układ oczyszczania spalin, kod wyposazenia jest inny , bo 1E0

Currently only for Alhambra
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
miroA3
FR
FR
 
Posty: 1953
Dołączył(a): 5 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: Kraków
Region: małopolskie
Auto: FR 2.0 TSI
Silnik: CCZB 2.0

Re: AdBlue

Postprzez colin23 » 20 lutego 2014, 17:36

saddam napisał(a):Ja bym napisał, że o Leonie. :wink:


Chodziło mi o 32 sekunde. Nie wspomina tam Pani o nowym seacie Altea?
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
colin23
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 7701
Dołączył(a): 18 stycznia 2005, 14:14
Lokalizacja: woj. śląskie
Auto: Audi

Re: AdBlue

Postprzez saddam » 20 lutego 2014, 22:13

In this instance, take your Seat into your nearest Seat dealer, who will be able to top this up for you for great price.

Początkowo myślałem, że chodzi Ci o drugi plan. ;)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
saddam
Sport
Sport
 
Posty: 539
Dołączył(a): 26 grudnia 2012, 10:24
Auto: Altea

Re: AdBlue

Postprzez colin23 » 21 lutego 2014, 11:37

Fakt. Usłyszałem to co co chciałem ;)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
colin23
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 7701
Dołączył(a): 18 stycznia 2005, 14:14
Lokalizacja: woj. śląskie
Auto: Audi

Re: AdBlue

Postprzez miroA3 » 24 lutego 2014, 07:41

colin23 napisał(a):Nie wspomina tam Pani o nowym seacie Altea?


saddam napisał(a):Początkowo myślałem, że chodzi Ci o drugi plan.


wspominac sobie moze, tylko czytajac wasze posty, ktos wejdzie, przeczyta i uwierzy ze system ten jest i w altei i w leonie 1p nawet

a stwierdzajac suche fakty, bo po to jest dzial techniczny, wystepuje on tylko i wylacznie w alhambrze

end
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
miroA3
FR
FR
 
Posty: 1953
Dołączył(a): 5 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: Kraków
Region: małopolskie
Auto: FR 2.0 TSI
Silnik: CCZB 2.0

Re: AdBlue

Postprzez roosman » 4 marca 2014, 08:41

Jako ciekawostkę dodam jeszcze że w przypadku stosowania AdBlue, stosowany jest system który w przypadku wypalenia całego płynu ogranicza moc silnika do 30-40% w zależności od silnika. I nie ma to nic wspólnego z możliwością uszkodzenia silnika w przypadku braku AdBlue, ponieważ wtryskiwany jest on dopiero w katalizatorze a ma to na celu tylko i wyłącznie utrzymanie w parametrach normowych emisję NOx'ów. W naszych samochodach (Strażackich) istnieje prawna możliwość odstąpienia od tego wymogu i z niej korzystamy. ( To tylko informacyjnie, że jest możliwość wyłączenia kagańca programowo i nie wpływa to na pracę silnika - jakby się komuś nie chciało tankować 8) )
A tymczasem w garażu - 8,5l, 757KM, 16 cylindrów\
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
roosman
Cupra
Cupra
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 14 października 2007, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Mustang
Silnik: benzyna inny

Re: AdBlue

Postprzez Leon2014 » 4 marca 2014, 08:57

W ostatnim czasie trochę grzebałem w ElsieWin i są wyraźne informacje że np motor CBAB występuje z DPF i bez, zależne jest to od rynku na który dane auto jest wypuszczane.
Zobacz Profil
Leon2014
Stella +
Stella +
 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 grudnia 2013, 16:16
Lokalizacja: Denmark
Auto: Leon 2.0 CR DSG
Silnik: diesel inny

Re: AdBlue

Postprzez roosman » 4 marca 2014, 10:10

W samochodach ciężarowych jest tak, że na rynki chłodniejsze czyli np. Skandynawia trochę inaczej konstruowany jest EGR, więcej spalin trafia ponownie w dolot, z tym że jest stosowana chłodnica EGR (Zawsze jest stosowana, tylko tutaj większa) a w połączeniu z faktem, że powietrze jest tam chłodniejsze i zawiera więcej tlenu, ogólnie wszystko działa i trzyma parametry. Mercedes lub Iveco (nie pamiętam dokładnie) pobiera chyba nawet spaliny aż 3 cylindrów i trafiają one ponownie w silnik, a pozostałe 3 idą w wydech. Wtedy cząstek stałych jest wystarczająco mało, aby zmieścić się w normach. Ale takie rozwiązanie w Afryce, zabije silnik, który będzie się notorycznie przegrzewał. Ale przy Euro V Scania np stosowała silniki z i bez AdBlue, w zależności od mocy. MAN zupełnie nie miał AdBlue ale miał za to podwójny EGR. To wszystko nie jest takie proste. A na pocieszenie dodam jeszcze że Euro 5+ które od stycznia obowiązuje osobówki i Euro VI na ciężarowe zostanie ponownie zaostrzone, prawdopodobnie 2017 do 2020. Prawdopodobnie wejdą już na dobre hybrydy, ponieważ już teraz to wydala ciężarowy diesel jest o wiele czystsze niż powietrze w Katowicach.
A tymczasem w garażu - 8,5l, 757KM, 16 cylindrów\
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
roosman
Cupra
Cupra
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 14 października 2007, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Mustang
Silnik: benzyna inny

Re: AdBlue

Postprzez 24adblue » 16 października 2015, 16:54

dokładnie, zależy to od regionu geograficznego na który dany egzeplarz jest przeznaczony
Podpis niezgodny z regulaminem - usunięto Admin.
Zobacz Profil
24adblue
Stella
Stella
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 października 2015, 15:31
Auto: Volvo
Silnik: CFJA 2.0


Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron