Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




RedBool napisał(a):O takich rzeczach pisze sie na pw

RedBool napisał(a):O takich rzeczach pisze sie na pw



Misiek3city napisał(a):Skoro kupiłeś tdi do miasta


Pazdz napisał(a): cykl mieszany z przewagą tras








maciejka napisał(a):Wypalałem za pomocą VCDS-a
maciejka napisał(a): i autko przeganiać od czasu do czasu












mczelny2401 napisał(a):maja problemy z częstym wypalaniem.






coach66 napisał(a): ale z tego co usłyszałem to jest inny sposób na badanie analizatorem



coach66 napisał(a):ale zdaję się, że badane wymaga wkręcenia się silnika ponad 3000 tyś obr.




mczelny2401 napisał(a):potrafi rozpocząć procedurę wypalania na zimnym silniku



Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość