Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


mczelny2401 napisał(a):Też mam CKFC więc z ciekawości zapytam jakie masz objawy i przy jakim przebiegu?

alehandro napisał(a):Kurka. Troche wcześnie na problemy z wtryskami.
chlorek napisał(a):CR nie są już tak żywotne jak PD.

alehandro napisał(a):a właśnie zawsze żyłem w przekonaniu,



KrutkiWwa napisał(a):Objawy: od 2900 do 3300/3400 zaczyna przerywac, szarpac

bzykofm napisał(a):A nie brałeś przypadkiem udziały w akcji serwisowej jednostek VW EA 189?






KrutkiWwa napisał(a):Napewno bede szukal przyczyny, bo nie koniecznie chce mi sie wierzyc ze mogly pasc wtryski.


Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość