Strona 1 z 1

usterka DSG

PostNapisane: 29 stycznia 2019, 19:10
przez viper78
Witam, od około 3 tyg pojawia się komunikat "usterka skrzyni biegów" , mam odczyt z VAG , mogę przesłać. Gdzie na śląsku/małopolsce możecie polecić serwis naprawiający i dobrze diagnozujący skrzynie DSG?

-- 29 stycznia 2019, 20:10 --

Temat załatwiony, wszystkiemu winna była mechatronika. Moduł wymieniony i samochodzik śmiga jak nowy. pzdr

Re: usterka DSG

PostNapisane: 29 stycznia 2019, 21:18
przez ramzei
viper78 napisał(a):-- 29 stycznia 2019, 20:10 --

Załatwiłeś to w godzinę?? :-| :-| :-|