Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Czuć spaliny w samochodzie przy cofaniu

Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje.......

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Czuć spaliny w samochodzie przy cofaniu

Postprzez Leeeeeonn » 22 stycznia 2019, 19:07

Witam. Od niedawna posiadam seat leon 3 tdi 150km fr. Przy zagrzanym silniku gdy cofam zaczynają parowac szyby z przodu i czuc czasem spaliny w samochodzie
Zobacz Profil
Leeeeeonn
Stella
Stella
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 stycznia 2019, 18:26
Region: śląskie
Auto: Seat leon 3
Silnik: diesel inny

Reklama

Re: Czuć spaliny w samochodzie przy cofaniu

Postprzez ramzei » 23 stycznia 2019, 06:56

Leeeeeonn napisał(a):Witam. Od niedawna posiadam seat leon 3 tdi 150km fr. Przy zagrzanym silniku gdy cofam zaczynają parowac szyby z przodu i czuc czasem spaliny w samochodzie


Przy wstecznym, obieg powietrza zamyka się. A ten zapach to nie spaliny tylko filtr przeciwpyłkowy. Te oryginalne tak właśnie śmierdzą. Wymień na jakiś dobrej klasy węglowy filtr i problem powinien zniknąć.
Był Leon ST FR 1.4 125 emotion red
Jest Leon ST Cupra 300 4Drive nevada white
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
ramzei
Sport
Sport
 
Posty: 408
Dołączył(a): 20 grudnia 2015, 12:21
Region: małopolskie
Auto: Leon ST Cupra 4Drive
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Czuć spaliny w samochodzie przy cofaniu

Postprzez mczelny2401 » 23 stycznia 2019, 08:46

Leeeeeonn napisał(a):Witam. Od niedawna posiadam seat leon 3 tdi 150km fr. Przy zagrzanym silniku gdy cofam zaczynają parowac szyby z przodu i czuc czasem spaliny w samochodzie


Na środkowym pokrętle od nawiewów masz ustawienia i tam w nich jest opcja automatyczny obieg wewnętrzny. Po jego odznaczeniu powinno być już ok
Był Leon 1M (ASV 110KM)
Był Leon 1M (ASZ 130KM)
Był Leon 5F (CKFC 150KM)
Jest Leon 5F ST (DKZA 190KM)
Zobacz Profil
mczelny2401
FR
FR
 
Posty: 1850
Dołączył(a): 8 sierpnia 2014, 13:02
Region: podkarpackie
Auto: Leon ST FR
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Czuć spaliny w samochodzie przy cofaniu

Postprzez Leeeeeonn » 23 stycznia 2019, 19:13

Mechanik kazal sprawdzic zlaczke elastyczna wydechu. Ale wszystko ok. Posprawdzam wszytsko mam nadzieje, ze to bedzie pierdola. Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
Zobacz Profil
Leeeeeonn
Stella
Stella
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 stycznia 2019, 18:26
Region: śląskie
Auto: Seat leon 3
Silnik: diesel inny


Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość