2.0 TdiCuna 184ps lekko przerywa między 1500 a 2000 obrotów
Witam, od niespelna miesiaca jestem posiadaczem leona 2.0 184ps z manualna skrzynia przebieg 90.000, wcześniej jeździłem autem w benzynie i czegoś takiego niedoswiadczalem że ruszając z jedynki wyczuwalna jest mega dziura między 1500 a 2000 obrotów czy tak byc powinno? Oraz problem jest tez takiego typu ze podczas jazdy np. na 3 bieg( obroty miedzy 1500 a 2000) jadąc jednostajnym gazem czuć że auto lekko poszarpuje. Wymieniłem wszystkie filtry oraz wlalem lepszego diesla typu verva itp ale problem nadal jest ten sam obojętnie czy silnik zimny czy ciepły. Gdzie szukać przyczyny? Spotkał się ktoś z czymś takim? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc