Świst przy delikatnym wciśnięciu gazu
Witam zaobserwowalem w swoim leonie 1.6 tdi 110 km swist na 4-5-6 biegu przy delikatnym wcisnieciu gazu, np jade na piątym biegu 100km/h delikatnie wcisniety gaz i slychać świst przy puszczeniu gazu lub mocniejsZym wcisnieciu znika, bylem w Aso wymienili sprzegło kompletne nic nie dało potem łożyska w skrzyni biegów. Na koncu stwierdzili ze to normalne... czy ktos ma jakies pomysły co moze być przyczyną
Jest to bardZo uciążliwe a osobiscie zamierzam pozwać Aso seata ze wykonali 2 naprawy za astronomiczną kwotę i nie usuneli usterki... mowiac Ze to normalne... w takim razie co oni naprawiali ?