Strona 1 z 1

Wymiana płynu chłodniczego

PostNapisane: 30 lipca 2019, 20:42
przez gginl
Cześć,
nie mogę nigdzie znaleźć objętości układu chłodniczego w 1.6 TDI 105 KM 2014 rok.
Czy ktoś może pomóc? Nie wiem ile kupić koncentratu na wymianę. :-(
Pozdrawiam

Re: Wymiana płynu chłodniczego

PostNapisane: 30 lipca 2019, 20:57
przez mczelny2401
Dlaczego zmieniasz sam płyn skoro wymienia się go wraz z rozrządem?

Re: Wymiana płynu chłodniczego

PostNapisane: 30 lipca 2019, 21:31
przez gginl
Jest go już mało- musiałbym dolać, a nie podoba mi się jak wygląda. Planuję wymienić i obserwować.

Re: Wymiana płynu chłodniczego

PostNapisane: 30 lipca 2019, 21:59
przez mczelny2401
Tu masz filmik jak się odpowietrza ten silnik: https://m.youtube.com/watch?v=vDsXH_8UD9E
a co do ilości to niech już się wypowiedzą ci co wymieniali

-- 30 lipca 2019, 21:59 --

https://www.auto-swiat.pl/porady/eksplo ... ki/vwb5dd2

Re: Wymiana płynu chłodniczego

PostNapisane: 30 lipca 2019, 22:38
przez gginl
Dzięki za pomoc :-)