Strona 1 z 1
Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
23 września 2019, 19:52
przez decobarca84
Witam od 2 tyg jak silnik jest zimny słychac z prawej strony szum/wycie. Auto sprawdzone wszystkie rolki chodzą dobrze. Podobno wałki wyrównoważajace Seat III FR 2.0 TDI 2015 rok. Miał ktoś coś podobnego??
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
23 września 2019, 20:10
przez mczelny2401
Nagraj filmik jak to brzmi i wstaw na forum link do niego to posłuchamy

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
1 października 2019, 07:58
przez decobarca84
mczelny2401 napisał(a):Nagraj filmik jak to brzmi i wstaw na forum link do niego to posłuchamy

https://www.youtube.com/watch?v=j9xvWrd ... e=youtu.behttps://www.youtube.com/watch?v=3xpekA- ... e=youtu.beProszę po pomoc.
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
1 października 2019, 10:41
przez cysiu100
Ja tam bardziej słysze ćwierkanie z paska. Często taki dźwięk w tych silnikach wydaje wadliwa pompa wody.
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
1 października 2019, 17:28
przez mczelny2401
Masz na myśli to piszczenie? Bo jeśli tak to tu masz rozwiązanie:
https://youtu.be/6xYOnYrNdIkA jeśli chodzi ci o te szumy to ten silnik tak pracuje i nic z tym nie zrobisz

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
1 października 2019, 17:56
przez decobarca84
cysiu100 napisał(a):Ja tam bardziej słysze ćwierkanie z paska. Często taki dźwięk w tych silnikach wydaje wadliwa pompa wody.
Tak mi tez powiedzieli ze to moze być pompa wody i mozliwe napinacz na rozrządzie
-- 1 października 2019, 18:56 --
cysiu100 napisał(a):Ja tam bardziej słysze ćwierkanie z paska. Często taki dźwięk w tych silnikach wydaje wadliwa pompa wody.
Auto 80 tyś i pompa by już byłą walnięta i piszczy??
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
2 października 2019, 07:08
przez chlorek
decobarca84 napisał(a):Auto 80 tyś i pompa by już byłą walnięta i piszczy??
obecnie pompy robią ujowo.
Po wymianie ok. 5tys zaczęła buczeć.
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
3 października 2019, 11:44
przez mm.max
Ja mam tak samo od początku kiedy mam Leona (czyli 2 lata) i samochód żyje... nic się nie pogarsza, nic nie szumi czy rzęzi głośniej, jak się delikatnie nagrzej ustaje ten hałas.
Pompy faktycznie w tych autach są kiepawe
Niebawem planuje rozrząd wiec liczę że to zniknie

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
3 października 2019, 14:18
przez KrutkiWwa
To ja wam powiem na tak, dokładnie wczoraj wymieniałem rozrząd w CUNie i tez myślałem ze to rolka lub napinacz, faktycznie po rozebraniu rolki bylo slychac w palcach, no dobra zakładamy cały nowy z pompa wody zestaw INA, po złożeniu i odpaleniu, minimalna roznica ale to minimalna
-- 3 października 2019, 15:15 --
co jest mysle, i tak od ucha do ucha mojego i szpenia ktory skladal rozrzad zabralismy sie za dochodzenie co to moze byc, po zdjeciu przewodu doladowania z gruchy turbo dzwiek wydobywajacy sie z komory silnika byl spokojniejszy, silnik pracowal ciszej
-- 3 października 2019, 15:16 --
suma sumarum doszlismy do wniosku ze na 80% moze to byc zintegrowana pompa oleju i vacum, umiejscowiona przez kochanych inzynierow z VW gdzie?
-- 3 października 2019, 15:17 --
w silniku, Nie jest to diagnoza a domysly, dopiero po wymianie tego ustrojstwa bede pewny na 100%
-- 3 października 2019, 15:18 --
sory za takie rozbicie posta na kawałki ale jakiś błąd mi wyskakiwał i dopiero tak poszło.
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
3 października 2019, 14:30
przez chlorek
KrutkiWwa, może to pompa wysokiego ciśnienia. Za mało albo za dużo podaję paliwa. Tam nie wiele potrzeba aby zmienić dźwięk silnika. Pamiętam jak w 1.9 cofało się SOI i zupełnie inaczej chodził.
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
3 października 2019, 14:49
przez mczelny2401
KrutkiWwa napisał(a):To ja wam powiem na tak, dokładnie wczoraj wymieniałem rozrząd w CUNie i tez myślałem ze to rolka lub napinacz, faktycznie po rozebraniu rolki bylo slychac w palcach, no dobra zakładamy cały nowy z pompa wody zestaw INA, po złożeniu i odpaleniu, minimalna roznica ale to minimalna
-- 3 października 2019, 15:15 --
co jest mysle, i tak od ucha do ucha mojego i szpenia ktory skladal rozrzad zabralismy sie za dochodzenie co to moze byc, po zdjeciu przewodu doladowania z gruchy turbo dzwiek wydobywajacy sie z komory silnika byl spokojniejszy, silnik pracowal ciszej
-- 3 października 2019, 15:16 --
suma sumarum doszlismy do wniosku ze na 80% moze to byc zintegrowana pompa oleju i vacum, umiejscowiona przez kochanych inzynierow z VW gdzie?
-- 3 października 2019, 15:17 --
w silniku, Nie jest to diagnoza a domysly, dopiero po wymianie tego ustrojstwa bede pewny na 100%
-- 3 października 2019, 15:18 --
sory za takie rozbicie posta na kawałki ale jakiś błąd mi wyskakiwał i dopiero tak poszło.
Masz tu na myśli piszczenie czy grzechotanie słyszane na filmiku?
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
3 października 2019, 15:28
przez KrutkiWwa
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
3 października 2019, 15:41
przez mczelny2401
Mam w rodzinie nową Skodę Superb i ona tak pracuje od samego początku więc moim zdaniem daj sobie z tym
-- 3 października 2019, 15:41 --
Znajomego Leon o kodzie silnika CRBC również tak pracuje. W moim ex 2.0 tdi CKFC pomimo przebiegu 120 tyś km nie było tego dźwięku ale była to generacja z 2013 r więc w kolejnych latach musieli coś spaprać
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
3 października 2019, 19:34
przez stary_tetryk
Pompa vacum zintegrowana z pompą oleju jest napędzana paskiem zębatym pracującym w kąpieli olejowej i jest w misce olejowej
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
3 października 2019, 20:09
przez KrutkiWwa
stary_tetryk napisał(a):Pompa vacum zintegrowana z pompą oleju jest napędzana paskiem zębatym pracującym w kąpieli olejowej i jest w misce olejowej
dokładnie, ale żeby to wymienić musisz rozbirać rozrząd i reszte dupereli żeby się do tego dostac.
mczelny2401 napisał(a):Mam w rodzinie nową Skodę Superb i ona tak pracuje od samego początku więc moim zdaniem daj sobie z tym
-- 3 października 2019, 15:41 --
Znajomego Leon o kodzie silnika CRBC również tak pracuje. W moim ex 2.0 tdi CKFC pomimo przebiegu 120 tyś km nie było tego dźwięku ale była to generacja z 2013 r więc w kolejnych latach musieli coś spaprać
ja w swoim ckfc też nie miałem tego, chodził o wiele ciszej. poki nie wywala błędów nie będe tego ruszał ale jak człowiek jeździ prawie 15 lat dieslem seata to jednak jest to ale co wkurza ucho choćby na jałowym

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
4 października 2019, 06:46
przez mczelny2401
Błędów żadnych nie będzie z tego powodu bo te silniki tak pracują . Na szczęście podczas jazdy tego nie słychać

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
4 października 2019, 10:18
przez cysiu100
Jeździć się nie martwić. Ja mam przebieg 196 tys km u mnie czasami nie tak mieli ale stuka ale poza dźwiękiem nic złego się nie dzieje
Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

Napisane:
7 października 2019, 09:49
przez decobarca84
mm.max napisał(a):Ja mam tak samo od początku kiedy mam Leona (czyli 2 lata) i samochód żyje... nic się nie pogarsza, nic nie szumi czy rzęzi głośniej, jak się delikatnie nagrzej ustaje ten hałas.
Pompy faktycznie w tych autach są kiepawe
Niebawem planuje rozrząd wiec liczę że to zniknie

No włąsnie też tak mam, zrobi się ok 5 km auto rozgrzane i nic nie szumi