Strona 1 z 1

Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 23 września 2019, 19:52
przez decobarca84
Witam od 2 tyg jak silnik jest zimny słychac z prawej strony szum/wycie. Auto sprawdzone wszystkie rolki chodzą dobrze. Podobno wałki wyrównoważajace Seat III FR 2.0 TDI 2015 rok. Miał ktoś coś podobnego??

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 23 września 2019, 20:10
przez mczelny2401
Nagraj filmik jak to brzmi i wstaw na forum link do niego to posłuchamy :wink:

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 1 października 2019, 07:58
przez decobarca84
mczelny2401 napisał(a):Nagraj filmik jak to brzmi i wstaw na forum link do niego to posłuchamy :wink:


https://www.youtube.com/watch?v=j9xvWrd ... e=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=3xpekA- ... e=youtu.be

Proszę po pomoc.

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 1 października 2019, 10:41
przez cysiu100
Ja tam bardziej słysze ćwierkanie z paska. Często taki dźwięk w tych silnikach wydaje wadliwa pompa wody.

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 1 października 2019, 17:28
przez mczelny2401
Masz na myśli to piszczenie? Bo jeśli tak to tu masz rozwiązanie: https://youtu.be/6xYOnYrNdIk
A jeśli chodzi ci o te szumy to ten silnik tak pracuje i nic z tym nie zrobisz :wink:

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 1 października 2019, 17:56
przez decobarca84
cysiu100 napisał(a):Ja tam bardziej słysze ćwierkanie z paska. Często taki dźwięk w tych silnikach wydaje wadliwa pompa wody.


Tak mi tez powiedzieli ze to moze być pompa wody i mozliwe napinacz na rozrządzie

-- 1 października 2019, 18:56 --

cysiu100 napisał(a):Ja tam bardziej słysze ćwierkanie z paska. Często taki dźwięk w tych silnikach wydaje wadliwa pompa wody.


Auto 80 tyś i pompa by już byłą walnięta i piszczy??

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 2 października 2019, 07:08
przez chlorek
decobarca84 napisał(a):Auto 80 tyś i pompa by już byłą walnięta i piszczy??

obecnie pompy robią ujowo.
Po wymianie ok. 5tys zaczęła buczeć.

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 3 października 2019, 11:44
przez mm.max
Ja mam tak samo od początku kiedy mam Leona (czyli 2 lata) i samochód żyje... nic się nie pogarsza, nic nie szumi czy rzęzi głośniej, jak się delikatnie nagrzej ustaje ten hałas.
Pompy faktycznie w tych autach są kiepawe
Niebawem planuje rozrząd wiec liczę że to zniknie :)

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 3 października 2019, 14:18
przez KrutkiWwa
To ja wam powiem na tak, dokładnie wczoraj wymieniałem rozrząd w CUNie i tez myślałem ze to rolka lub napinacz, faktycznie po rozebraniu rolki bylo slychac w palcach, no dobra zakładamy cały nowy z pompa wody zestaw INA, po złożeniu i odpaleniu, minimalna roznica ale to minimalna

-- 3 października 2019, 15:15 --

co jest mysle, i tak od ucha do ucha mojego i szpenia ktory skladal rozrzad zabralismy sie za dochodzenie co to moze byc, po zdjeciu przewodu doladowania z gruchy turbo dzwiek wydobywajacy sie z komory silnika byl spokojniejszy, silnik pracowal ciszej

-- 3 października 2019, 15:16 --

suma sumarum doszlismy do wniosku ze na 80% moze to byc zintegrowana pompa oleju i vacum, umiejscowiona przez kochanych inzynierow z VW gdzie?

-- 3 października 2019, 15:17 --

w silniku, Nie jest to diagnoza a domysly, dopiero po wymianie tego ustrojstwa bede pewny na 100%

-- 3 października 2019, 15:18 --

sory za takie rozbicie posta na kawałki ale jakiś błąd mi wyskakiwał i dopiero tak poszło.

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 3 października 2019, 14:30
przez chlorek
KrutkiWwa, może to pompa wysokiego ciśnienia. Za mało albo za dużo podaję paliwa. Tam nie wiele potrzeba aby zmienić dźwięk silnika. Pamiętam jak w 1.9 cofało się SOI i zupełnie inaczej chodził.

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 3 października 2019, 14:49
przez mczelny2401
KrutkiWwa napisał(a):To ja wam powiem na tak, dokładnie wczoraj wymieniałem rozrząd w CUNie i tez myślałem ze to rolka lub napinacz, faktycznie po rozebraniu rolki bylo slychac w palcach, no dobra zakładamy cały nowy z pompa wody zestaw INA, po złożeniu i odpaleniu, minimalna roznica ale to minimalna

-- 3 października 2019, 15:15 --

co jest mysle, i tak od ucha do ucha mojego i szpenia ktory skladal rozrzad zabralismy sie za dochodzenie co to moze byc, po zdjeciu przewodu doladowania z gruchy turbo dzwiek wydobywajacy sie z komory silnika byl spokojniejszy, silnik pracowal ciszej

-- 3 października 2019, 15:16 --

suma sumarum doszlismy do wniosku ze na 80% moze to byc zintegrowana pompa oleju i vacum, umiejscowiona przez kochanych inzynierow z VW gdzie?

-- 3 października 2019, 15:17 --

w silniku, Nie jest to diagnoza a domysly, dopiero po wymianie tego ustrojstwa bede pewny na 100%

-- 3 października 2019, 15:18 --

sory za takie rozbicie posta na kawałki ale jakiś błąd mi wyskakiwał i dopiero tak poszło.


Masz tu na myśli piszczenie czy grzechotanie słyszane na filmiku?

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 3 października 2019, 15:28
przez KrutkiWwa

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 3 października 2019, 15:41
przez mczelny2401
Mam w rodzinie nową Skodę Superb i ona tak pracuje od samego początku więc moim zdaniem daj sobie z tym

-- 3 października 2019, 15:41 --

Znajomego Leon o kodzie silnika CRBC również tak pracuje. W moim ex 2.0 tdi CKFC pomimo przebiegu 120 tyś km nie było tego dźwięku ale była to generacja z 2013 r więc w kolejnych latach musieli coś spaprać

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 3 października 2019, 19:34
przez stary_tetryk
Pompa vacum zintegrowana z pompą oleju jest napędzana paskiem zębatym pracującym w kąpieli olejowej i jest w misce olejowej

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 3 października 2019, 20:09
przez KrutkiWwa
stary_tetryk napisał(a):Pompa vacum zintegrowana z pompą oleju jest napędzana paskiem zębatym pracującym w kąpieli olejowej i jest w misce olejowej

dokładnie, ale żeby to wymienić musisz rozbirać rozrząd i reszte dupereli żeby się do tego dostac.
mczelny2401 napisał(a):Mam w rodzinie nową Skodę Superb i ona tak pracuje od samego początku więc moim zdaniem daj sobie z tym

-- 3 października 2019, 15:41 --

Znajomego Leon o kodzie silnika CRBC również tak pracuje. W moim ex 2.0 tdi CKFC pomimo przebiegu 120 tyś km nie było tego dźwięku ale była to generacja z 2013 r więc w kolejnych latach musieli coś spaprać

ja w swoim ckfc też nie miałem tego, chodził o wiele ciszej. poki nie wywala błędów nie będe tego ruszał ale jak człowiek jeździ prawie 15 lat dieslem seata to jednak jest to ale co wkurza ucho choćby na jałowym :-D

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 4 października 2019, 06:46
przez mczelny2401
Błędów żadnych nie będzie z tego powodu bo te silniki tak pracują . Na szczęście podczas jazdy tego nie słychać :wink:

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 4 października 2019, 10:18
przez cysiu100
Jeździć się nie martwić. Ja mam przebieg 196 tys km u mnie czasami nie tak mieli ale stuka ale poza dźwiękiem nic złego się nie dzieje

Re: Wyją/szumia wałki wyrównoważające

PostNapisane: 7 października 2019, 09:49
przez decobarca84
mm.max napisał(a):Ja mam tak samo od początku kiedy mam Leona (czyli 2 lata) i samochód żyje... nic się nie pogarsza, nic nie szumi czy rzęzi głośniej, jak się delikatnie nagrzej ustaje ten hałas.
Pompy faktycznie w tych autach są kiepawe
Niebawem planuje rozrząd wiec liczę że to zniknie :)


No włąsnie też tak mam, zrobi się ok 5 km auto rozgrzane i nic nie szumi