Pękający króciec
Witam, ostatnio w trasie pękł mi króciec. Płyn chłodniczy polał się wszędzie pod maską. dym z pod maski itp. Mogło pęknąć ze starości wiadomo, zdarza się. Jednak to było 2 tygodnie temu, króciec wymieniony na nowy i znów pękło w trasie. Dokładnie w tym samym miejscu. O co może chodzić?