Strona 1 z 1

Pękający króciec

PostNapisane: 29 lipca 2025, 22:52
przez sudo2206
Witam, ostatnio w trasie pękł mi króciec. Płyn chłodniczy polał się wszędzie pod maską. dym z pod maski itp. Mogło pęknąć ze starości wiadomo, zdarza się. Jednak to było 2 tygodnie temu, króciec wymieniony na nowy i znów pękło w trasie. Dokładnie w tym samym miejscu. O co może chodzić?

Re: Pękający króciec

PostNapisane: 31 lipca 2025, 10:02
przez oczkolek
Napisz o jaki silnik chodzi to może szybciej znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.