Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior










Lord_Nikkon napisał(a):Wynika to z tego że po zatrzymaniu silnika cały olej spływa z górnych partii silnika (rozrząd, zawory i cała reszta smarowanego osprzętu) do miski olejowej dlatego też właśnie najlepiej sprawdzając olej po nocy.

maciek89 napisał(a):Poziom sprawdzamy na ciepłym silniku

marcin7x5 napisał(a):maciek89 napisał(a):Poziom sprawdzamy na ciepłym silniku
To jak to zrobisz w przypadku wymiany oleju...?
Lejesz na wyczucie i potem rozgrzewasz silnik aby sprawdzić poziom...
maciek89 napisał(a):Lord_Nikkon napisał(a):Wynika to z tego że po zatrzymaniu silnika cały olej spływa z górnych partii silnika (rozrząd, zawory i cała reszta smarowanego osprzętu) do miski olejowej dlatego też właśnie najlepiej sprawdzając olej po nocy.
Poziom sprawdzamy na ciepłym silniku




marcin7x5 napisał(a):Błędem to jest właśnie stosowanie się do zaleceń producenta


maciek89 napisał(a):marcin7x5 napisał(a):Błędem to jest właśnie stosowanie się do zaleceń producenta
Heh, no to nie mamy o czym dyskutować W instrukcji kłamią!Tam napisali też, że przed wrzuceniem biegu trzeba wcisnąć pedał sprzęgła do końca. Ale może nie mają racji inżynierkowie, może wystarczy wcisnąć do połowy albo w ogóle na siłę wbić bieg.

Lord_Nikkon napisał(a):
Maciek. Sorry ale z całym szacunkiem jesteś trochę hipokrytą bo mówisz o tym co zaleca producent a lejesz olej inny niż zlecił producent.

maciek89 napisał(a):Heh, no to nie mamy o czym dyskutować W instrukcji kłamią!

Podali nieprawidłowe dane o emisji, w związku z czym wszystkie informacje w manualu są błędne???Co do emisji spalin też napisali i nie oszukali ludzi...?


Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości