Witam,
Pojawił mi się ostatnio dziwny odgłos, głuche pukanie, w momencie jak odpuszczam gaz - a więc po odpuszczeniu sprzęgła, lub jak na biegu trochę przycisnę gaz i odpuszczę. Nie dzieje się, gdy biegi zmieniam delikatnie. Wygląda jakby coś luźnego było.
Byłem u mechanika, oglądał wszystko z dołu, nic luźnego nie znalazł.
Może jakieś pomysły/doświadczenia w podobnej sprawie?
Próbuję załączyć plik z nagraniem, najlepiej słychać w 5 i 8 sekundzie.



