Witam pacjent CZEA. Zaczęło się parę dni temu. PO długi postoju i odpaleniu słychać to z minutę może mniej aż silnik popracuje. Towarzyszy przy tym dławienie silnika przy delikatny wciskaniu gazu "słychać na filmiku". Po tej chwili wszystko wraca do normy. Przebieg 50 tyś. Nie wiem o co kaman.
https://www.youtube.com/watch?v=_jovC0T ... e=youtu.be


