Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior









B3N napisał(a):Obudowa Termostatu pęka. Zapytaj czy mają część na stanie lub szybko sprowadzą. U mnie auto stało około 30 dni...bo nie mieli części.
Temat powinni znać...a jak nie to poznają. Powiedź że to znany problem.
pingor napisał(a):Jakie roczniki i silniki dopada ten problem ? MY17 też ?

ManX napisał(a):B3N napisał(a):Obudowa Termostatu pęka. Zapytaj czy mają część na stanie lub szybko sprowadzą. U mnie auto stało około 30 dni...bo nie mieli części.
Temat powinni znać...a jak nie to poznają. Powiedź że to znany problem.
W moim przypadku ta część była na następny dzień. Podobno na początku tego roku był poważny problem z dostępnością i trzeba było czekać parę tygodni na część.
Ja mam z początku MY 17 i mi pękło po nieco ponad 2 latach.pingor napisał(a):Jakie roczniki i silniki dopada ten problem ? MY17 też ?
Z tego co mi doradca serwisowy mówił, to problem pojawia się w 1.8 TSI i 2.0 TSI, ale jakich roczników to nie wiem.


pingor napisał(a):Ciekawe. 2017 rok - po nieco dwoch latach pękło. Hmm mamy 2018 rok jeszcze wiec ciekawe stwierdzenie

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość