Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez Speku » 31 maja 2019, 17:46
Witam.
Od kilku dni a wyskakuje i odrazu znika mi komunikat
"Tylko serwis! Przełącznik dźwigni przełączania zakresów zablokowany w położeniu P." Czasami raz przy ruszaniu a czasami przez kilka metrów wyskakuje i znika.
Po podłączeniu OBD11 pokazuje błąd b116229 ale nie w elektronice skrzyni biegów tylko w elektronice kolumny kierownicy.
Wie ktoś o co chodzi może ?
Leon 1.2 110 km dsg 2015r.
-
Zobacz Profil
Speku
- Stella

-
- Posty: 8
- Dołączył(a): 18 maja 2018, 06:42
- Region: śląskie
- Auto: Leon 5f
- Silnik: CJXA 2.0
Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości