Wymieniałem ostatnio w swoim Leonie filtr powietrza, co jest niepotrzebnie utrudnione przez konstruktorów tymi dwiema śrubami, które widać na filmie https://www.youtube.com/watch?v=WrcDiJf ... 1G8qVYjiOw w okolicach tego fragmetu - 1:00.
Czy myślicie, że można byłoby się tych śrubek pozbyć na stałe i zostawić obudowę filtra po prostu na tych zatrzaskach i gumowych tulejach???
Ułatwiłoby to wymianę na przyszłość
Pozdro!




