Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

1.8 180KM z 2015 - jaka instalacja gazowa?

Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

1.8 180KM z 2015 - jaka instalacja gazowa?

Postprzez newdry » 4 czerwca 2019, 07:19

Witam! Pewnie temat nie jest nowy, ale nowy jestem ja i nie bardzo wiem jeszcze jak poruszać się po forum
Mam Seata Leona III 1.8 180KM z 2015r. i chcę go zagazować. Jak to wygląda przy tych silnikach? Jaką instalację polecacie z własnego doświadczenia?
Pozdrawiam
Kazik

Prosimy o nieco wysiłku i nazywanie tematów zgodnie z pytaniem. Tu pojawia się u kolegi konkretny model i silnik.
W razie dalszych problemów z poruszaniem sie po forum przepisuję opcję "szukaj" w prawym górnym rogu - bez recepty.

A bez żartów to szukamy i jesli nie znajdujemy zakładamy przyzwoicie nazwany temat aby został dla potomnych.
Zobacz Profil
newdry
Stella
Stella
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 czerwca 2019, 07:15
Region: lubuskie
Auto: Seat Leon III 1.8 18
Silnik: benzyna 1.8

Reklama

Re: polecana instalka gazowa?

Postprzez bzykofm » 4 czerwca 2019, 13:13

Polecam tę stronkę:

https://lpg-forum.pl/
była: Ibiza 6L lift 1.4 85KM 2013-2014
Leon Barbarzyńca105KM 250Nm @ dynoPro 195KM 374Nm 2014-

Obrazek
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
bzykofm
LeonClub Team
LeonClub Team
 
Posty: 3489
Dołączył(a): 9 lipca 2015, 23:59
Lokalizacja: Wieniec/Wieliczka
Region: małopolskie
Auto: leon 1P FL TDI PD
Silnik: BLS 1.9

Re: polecana instalka gazowa?

Postprzez bad » 4 czerwca 2019, 13:29

Ja również j/w
Tam się wszystkiego dowiesz podając kod silnika.
Leon 1P Stylance + Sport Up
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
bad
Sport
Sport
 
Posty: 697
Dołączył(a): 25 października 2014, 15:38
Lokalizacja: mazowieckie
Auto: Leon II Stylance
Silnik: BSE 1.6

Re: polecana instalka gazowa?

Postprzez adbur » 4 czerwca 2019, 13:52

Tylko ta strona i szukaj montażysty z prawdziwego zdarzenia - nigdy nie oszczędzaj na instalacji.
Zobacz Profil
adbur
Signo
Signo
 
Posty: 146
Dołączył(a): 7 marca 2017, 06:00
Lokalizacja: ZST
Region: zachodniopomorskie
Auto: Ateca
Silnik: benzyna inny

Re: 1.8 180KM z 2015r. - instalacja gazowa

Postprzez newdry » 6 czerwca 2019, 14:40

Osobiście tej strony nie lubie kiedyś pytałem to polecali tylko Staga ii staga .... już kiedyś miałem i nigdy więcej . Osobiście zastanawiałem się nad włoską instalacją Landi Renzo ktoś coś słyszał ?
Zobacz Profil
newdry
Stella
Stella
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 czerwca 2019, 07:15
Region: lubuskie
Auto: Seat Leon III 1.8 18
Silnik: benzyna 1.8

Re: 1.8 180KM z 2015r. - instalacja gazowa

Postprzez bad » 6 czerwca 2019, 20:53

KME Nevo Sky Direct
Landi ma drogie komponenty i ograniczone możliwości ingerencji w sterownik. Do tego mało jest sensownych serwisów które profesjonalnie potrafią się tym zająć.

Tak czy inaczej finał do przewidzenia.
Leon 1P Stylance + Sport Up
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
bad
Sport
Sport
 
Posty: 697
Dołączył(a): 25 października 2014, 15:38
Lokalizacja: mazowieckie
Auto: Leon II Stylance
Silnik: BSE 1.6

Re: 1.8 180KM z 2015r. - instalacja gazowa

Postprzez Maszan » 7 czerwca 2019, 07:33

newdry napisał(a):Osobiście tej strony nie lubie kiedyś pytałem to polecali tylko Staga ii staga .... już kiedyś miałem i nigdy więcej . Osobiście zastanawiałem się nad włoską instalacją Landi Renzo ktoś coś słyszał ?

I co temu Stagowi brakowalo? Mysle, ze tylko ogarnietego montazysty, ktory tego nie wystroil wlasciwie stad masz uprzedzenia. Mam Landi w Golfie i udalo sie ogarnac samemu , ale troche mecyi bylo. Ojciec ma Landi w Altei "fabryczna" i na razie jezdzi , ale mysle, ze juz sam tego nie ogarne bo sterownik chyba zablokowany , wtryski drogie w wymianie - sam bym sobie takiej krzywdy nie zrobil - auto juz kupione z taka instalka.
Były:
Skoda 120@136 89' LPG
Skoda Felicia 1.3 MPI 98' LPG
VW Bora 1.9 TDI 01'
Są:
Seat Leon 1.6 16V LPG 05'
VW Golf 1.4 16V LPG 99'
Zobacz Profil
Maszan
Signo
Signo
 
Posty: 143
Dołączył(a): 3 lipca 2018, 22:19
Lokalizacja: Skawina
Region: małopolskie
Auto: Seat Leon 1M
Silnik: BCB 1.6

Re: 1.8 180KM z 2015 - jaka instalacja gazowa?

Postprzez Marcin75 » 27 czerwca 2019, 15:00

osobiście czekam na STAG 500.4 DIS będzie na ciekłym wtrysku
generalnie instalacja zrobiona do tego silnika,bo ma dotrysk w kolektorze ssącym
Zobacz Profil
Marcin75
Stella +
Stella +
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 stycznia 2018, 22:57
Region: mazowieckie
Auto: Leon 1.8 FR 230km
Silnik: benzyna 1.8 turbo


Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości