Witam,
Mam leona cupre 300 ST Dsg 4drive.
Od jakiegoś czasu zauwazylem ze skrzynia w trybie comfort jest bardzo ospala. Na polozeniu R normalnie rusza, a na D wolno wkreca sie na obroty.
Czy macie jakies sugestie.
Z gory dziękuję
-- 11 czerwca 2019, 15:31 --
Dodam ze samochód ma 3 tys km.





