Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez Piotrek1255 » 12 sierpnia 2019, 07:43
Witam
Chciałbym zapytać was bo w swoim FR chce zmienić zawieszenie na zwykłe i mam okazję kupić springi od xcellenca a zatem mam pytanie czy wystarczy sama zmiana sprężyn czy musi być zmieniony cały amor aby uzyskać komfort zawieszenia jak w zwykłej wersji?
-
Zobacz Profil
Piotrek1255
- Stella +

-
- Posty: 68
- Dołączył(a): 24 maja 2018, 20:39
- Region: małopolskie
- Auto: Bora
- Silnik: ALH 1.9
Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości