-- 13 października 2015, 14:34 --
Nic nie znaleziono, żadnych błędów. Dopóki coś nie padnie nie ma podstaw do naprawy. Bo nawet nie wiadomo co. Lubie ten serwis za szczerość
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

daniel28 napisał(a):Nic nie znaleziono, żadnych błędów. Dopóki coś nie padnie nie ma podstaw do naprawy. Bo nawet nie wiadomo co.






Leon1975 napisał(a):ale ja nie mam problemów z ruszaniem/szarpaniem przy ruszaniu....bieg jałowy , stoisz w miejscu a budą trzęsie...bardziej obrazowo nie potrafię;)


szeftig napisał(a):od ponad 2 miesięcy tankuję 98 i mam wrażenie, że szarpanie ustało. Mam nadzieję, że to była przyczyna, a nie zbieg okoliczności i po jakimś czasie znowu zacznie szarpać. Jakby się coś zmieniło to dam znać






szeftig napisał(a):Na gwarancji wymieniałeś skrzynie ? skąd taka decyzja ?















rafko1 napisał(a):Przerabiałem to z aso tak ma być ponieważ jest bezpośredni wtrysk. Dawka paliwa jest podawana w idealny sposób byle jakie obciążenie spowoduje chwilowe lekkie drgania budy.

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość