Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez Knox » 26 maja 2026, 19:29
Siemanko kupiłem ostatnio Leona 3 FR CHPA 1.4 i gość nie wie jaki olej do niego lali w niemczech, z tego co wyczytałem na plakietce od mechanika w Niemczech, lał do niego 5w30 i nie wiem jakiej firmy olej najlepiej do niego zalać (Myślałem nad Motulem).
-
Zobacz Profil
Knox
- Stella

-
- Posty: 2
- Dołączył(a): 26 maja 2026, 19:19
- Region: podkarpackie
- Auto: Leon 3 FR
- Silnik: CHPA 1.4
Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość