Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Seat Leon 3- stuki w prawym kole.

Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Seat Leon 3- stuki w prawym kole.

Postprzez Michal1990 » 18 czerwca 2026, 02:58

Witam wszystkich. Od 8 lat jestem szczesliwym posiadaczem Leona 3 z 2017 roku z silnikiem 1.2 tsi 110KM i przebiegiem 60tys.km.Jedna od pewnego czasu mam mały problem.Mianowicie podczas jazdy na większych nierównościach, łatanych drogach krajowych dochodzą z prawego kola stuki o metalicznym lekko przytłumionym dźwięku Jadąc samemu sa one zadziej ,jednak gdy jadę w 4 osoby stuki sa bardzo donośne. Bylem juz i na przeglądzie i u kilku mechaników gdzie każdy stwierdził,że zawieszenie jest w stanie idealnym. Skupiłem sie również na maglownicy,która okazała sie bez luzów i niby sprawna.
Czy ktoś spotkał sie z czymś takim? Jest to bardzo irytujące. Proszę o pomoc ,dzięki.
Zobacz Profil
Michal1990
Stella
Stella
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 czerwca 2026, 02:41
Region: mazowieckie
Auto: Seat Leon
Silnik: benzyna turbo inny

Reklama

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości