Strona 1 z 1

Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 17:05
przez joker_fr
Witam,
czy ktoś z Was został zaproszony przez serwis na wymianę jakiegoś elementu (blaszki) mocowania turbiny która może powodować głośną pracę silnika?
Podobno to akcja ogólnopolska i mój nr VIN się na tą akcję kwalifikuje.

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 17:27
przez wodzik
A gdzie o tym się dowiedziałeś?
Normalnie UOKiK ma takie info na swoich stronach jeśli to oficjalna akcja producenta na PL rynku.

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 17:43
przez rodzyn889
jest taka akcja na wymianę podkładki turbosprężarki dla wybranych VIN, ale to stara akcja. Auta nowsze z taśmy nie podlegają

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 18:26
przez joker_fr
Dealer który sprzedał mi auto dzwonił do mnie.

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 18:39
przez rafko1
Kolego jaki masz symbol silnika

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 18:58
przez joker_fr
Kod silnika: CXSA
Numer silnika: 21090

Tyle podaje rozkodowanie nr VIN. Jeśli to nie symbol napisz gdzie go mam szukać?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 20:25
przez rafko1
orki chodziło mi o kod silnika mam taki sam

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 20:30
przez joker_fr
Czyli akcja dot. też Twojego egzemplarza

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 20:37
przez rafko1
Nie wiem jak to sprawdzić

-- 14 stycznia 2014, 20:37 --

Podobno mój wyjechał z taśmy 10.2013

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 20:52
przez joker_fr
Mój 7.2013

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 21:13
przez rafko1
Kolego pytanie z innej beczki przy jakich obrotach załącza się turbina i czy na jedynce auto płynie rusza

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 14 stycznia 2014, 21:30
przez joker_fr
Poza tematem...

Rusza płynnie, bez trudu mogę ruszyć na samym sprzęgle. Turbina włącza się ok 1.8k obrotów ale nie jestem pewien

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 26 lutego 2014, 20:57
przez lukaszo
Aktualnie mój serwis również skontaktował się ze mną celem sprawdzenia w/w usterki, ale piszecie tu o silniku 122 czy ta akcja dotyczy również 140 km?

Re: Akcja serwisowa - 1.4 122ps

PostNapisane: 26 lutego 2014, 23:23
przez Cristobal
W moim 1.2 też to robili. Ale nie zapraszali mnie specjalnie. Wyszło po tym, jak silnik przechodził w tryb awaryjny i turbo nie działało. Pojechałem na serwis i pan oznajmił że na to jest akcja serwisowa. Po wymianie podkładki pod turbem problem zniknął.