Cześć
jestem posiadaczem Seat Leon ST 1.2 110 km zakupionego pod koniec 2017 roku w salonie SEATA i od pewnego zauważyłem, że auto dziwnie reaguje na naciśnięcie pedała gazu tzn. bardzo wolno przyśpiesza, ciężko aby wskoczył na obroty powyżej 3,5 tysiąca. Takiej sytuacji nie było wcześniej - wiem, że nie jest to demon szybkości - ale na jazdach próbnych i na początku dynamika była wystarczająca ... Zaznaczam, że na komputerze pokładowym nie wyświetla się żaden komunikat o błędzie ...
Pozdrawiam
Z góry dzięki za sugestie!





