Witam!
Posiadam Seata Leona mk3 1,2 TSI 110KM.
Samochód ma przejechane 32tys. Od jakiegoś czasu coś szumi mi pod maską, a na zimnym piszczy od strony pasków.ASO mówi, że tak ma być, że to normalne odgłosy silnika XD. Gdy rozgrzeje silnik i przykazuje powyżej 3tys obrotów to szumienie ustaje. Wie ktoś co to może być? Z góry dzięki za odpowiedzi! Próbowałem dodać załącznik ale jakiś błąd wyskakuje




