Strona 1 z 1

Dsg ?

PostNapisane: 31 maja 2019, 17:46
przez Speku
Witam.
Od kilku dni a wyskakuje i odrazu znika mi komunikat
"Tylko serwis! Przełącznik dźwigni przełączania zakresów zablokowany w położeniu P." Czasami raz przy ruszaniu a czasami przez kilka metrów wyskakuje i znika.
Po podłączeniu OBD11 pokazuje błąd b116229 ale nie w elektronice skrzyni biegów tylko w elektronice kolumny kierownicy.
Wie ktoś o co chodzi może ?
Leon 1.2 110 km dsg 2015r.