Strona 1 z 1

1.8 180KM z 2015 - jaka instalacja gazowa?

PostNapisane: 4 czerwca 2019, 07:19
przez newdry
Witam! Pewnie temat nie jest nowy, ale nowy jestem ja i nie bardzo wiem jeszcze jak poruszać się po forum
Mam Seata Leona III 1.8 180KM z 2015r. i chcę go zagazować. Jak to wygląda przy tych silnikach? Jaką instalację polecacie z własnego doświadczenia?
Pozdrawiam
Kazik

Prosimy o nieco wysiłku i nazywanie tematów zgodnie z pytaniem. Tu pojawia się u kolegi konkretny model i silnik.
W razie dalszych problemów z poruszaniem sie po forum przepisuję opcję "szukaj" w prawym górnym rogu - bez recepty.

A bez żartów to szukamy i jesli nie znajdujemy zakładamy przyzwoicie nazwany temat aby został dla potomnych.

Re: polecana instalka gazowa?

PostNapisane: 4 czerwca 2019, 13:13
przez bzykofm
Polecam tę stronkę:

https://lpg-forum.pl/

Re: polecana instalka gazowa?

PostNapisane: 4 czerwca 2019, 13:29
przez bad
Ja również j/w
Tam się wszystkiego dowiesz podając kod silnika.

Re: polecana instalka gazowa?

PostNapisane: 4 czerwca 2019, 13:52
przez adbur
Tylko ta strona i szukaj montażysty z prawdziwego zdarzenia - nigdy nie oszczędzaj na instalacji.

Re: 1.8 180KM z 2015r. - instalacja gazowa

PostNapisane: 6 czerwca 2019, 14:40
przez newdry
Osobiście tej strony nie lubie kiedyś pytałem to polecali tylko Staga ii staga .... już kiedyś miałem i nigdy więcej . Osobiście zastanawiałem się nad włoską instalacją Landi Renzo ktoś coś słyszał ?

Re: 1.8 180KM z 2015r. - instalacja gazowa

PostNapisane: 6 czerwca 2019, 20:53
przez bad
KME Nevo Sky Direct
Landi ma drogie komponenty i ograniczone możliwości ingerencji w sterownik. Do tego mało jest sensownych serwisów które profesjonalnie potrafią się tym zająć.

Tak czy inaczej finał do przewidzenia.

Re: 1.8 180KM z 2015r. - instalacja gazowa

PostNapisane: 7 czerwca 2019, 07:33
przez Maszan
newdry napisał(a):Osobiście tej strony nie lubie kiedyś pytałem to polecali tylko Staga ii staga .... już kiedyś miałem i nigdy więcej . Osobiście zastanawiałem się nad włoską instalacją Landi Renzo ktoś coś słyszał ?

I co temu Stagowi brakowalo? Mysle, ze tylko ogarnietego montazysty, ktory tego nie wystroil wlasciwie stad masz uprzedzenia. Mam Landi w Golfie i udalo sie ogarnac samemu , ale troche mecyi bylo. Ojciec ma Landi w Altei "fabryczna" i na razie jezdzi , ale mysle, ze juz sam tego nie ogarne bo sterownik chyba zablokowany , wtryski drogie w wymianie - sam bym sobie takiej krzywdy nie zrobil - auto juz kupione z taka instalka.

Re: 1.8 180KM z 2015 - jaka instalacja gazowa?

PostNapisane: 27 czerwca 2019, 15:00
przez Marcin75
osobiście czekam na STAG 500.4 DIS będzie na ciekłym wtrysku
generalnie instalacja zrobiona do tego silnika,bo ma dotrysk w kolektorze ssącym