1.8 180KM z 2015 - jaka instalacja gazowa?
Witam! Pewnie temat nie jest nowy, ale nowy jestem ja i nie bardzo wiem jeszcze jak poruszać się po forum
Mam Seata Leona III 1.8 180KM z 2015r. i chcę go zagazować. Jak to wygląda przy tych silnikach? Jaką instalację polecacie z własnego doświadczenia?
Pozdrawiam
Kazik
Prosimy o nieco wysiłku i nazywanie tematów zgodnie z pytaniem. Tu pojawia się u kolegi konkretny model i silnik.
W razie dalszych problemów z poruszaniem sie po forum przepisuję opcję "szukaj" w prawym górnym rogu - bez recepty.
A bez żartów to szukamy i jesli nie znajdujemy zakładamy przyzwoicie nazwany temat aby został dla potomnych.
Mam Seata Leona III 1.8 180KM z 2015r. i chcę go zagazować. Jak to wygląda przy tych silnikach? Jaką instalację polecacie z własnego doświadczenia?
Pozdrawiam
Kazik
Prosimy o nieco wysiłku i nazywanie tematów zgodnie z pytaniem. Tu pojawia się u kolegi konkretny model i silnik.
W razie dalszych problemów z poruszaniem sie po forum przepisuję opcję "szukaj" w prawym górnym rogu - bez recepty.
A bez żartów to szukamy i jesli nie znajdujemy zakładamy przyzwoicie nazwany temat aby został dla potomnych.