Wypalanie filtra GPF
Ma ktoś jakieś doświadczenia ? Przy jakim przebiegu pierwsze wypalanie? W dieslu wartość sadzy była okrślona w gramach a beznynie miligramach wiec powinien się wypalać co parę tyś km. U mnie stuknął pierwszy 1tyś km i jak na razie bez wypalania