Strona 1 z 1

Wypalanie filtra GPF

PostNapisane: 7 czerwca 2019, 21:11
przez mczelny2401
Ma ktoś jakieś doświadczenia ? Przy jakim przebiegu pierwsze wypalanie? W dieslu wartość sadzy była okrślona w gramach a beznynie miligramach wiec powinien się wypalać co parę tyś km. U mnie stuknął pierwszy 1tyś km i jak na razie bez wypalania

Re: Wypalanie filtra GPF

PostNapisane: 8 czerwca 2019, 06:43
przez Danieloos
Wszystko zależy od Twojego stylu jazdy, u każdego w innym czasie wypala się filtr. Zauważysz po chwilowym wyższym spalaniu. Nie przejmuj się tym, tylko korzystaj. :)

Re: Wypalanie filtra GPF

PostNapisane: 8 czerwca 2019, 07:30
przez mczelny2401
Nie przejmuje się bo auto jest nowe ale lubie wiedzieć jak ten nowy sytem działa i w jakim zakresie pracuje :wink:

Re: Wypalanie filtra GPF

PostNapisane: 8 czerwca 2019, 09:01
przez chlorek
Szkoda że w TDI nie wypala się co kilka tysięcy :D.

Re: Wypalanie filtra GPF

PostNapisane: 17 lipca 2019, 06:35
przez mczelny2401
No właśnie że klekot męczył mnie częstymi wypalaniami więc tu mam nadzieję będzie dobrze

-- 17 lipca 2019, 06:30 --

Zrobiłem już 5 tyś km i wypalania aktywnego nadal brak :mrgreen:

-- 17 lipca 2019, 06:35 --

Zaglądałem przez obd co tam ciekawego się dzieje to przy tym przebiegu nie uzbierał nawet 1 grama sadzy i wystarczyła jedna szybka trasa autostradą i pozostało 9 miligramów sadzy czyli prawie nic