Cześć,
Chcę kupić Cupre, jednak wersji tego auta jest tyle, że trochę się gubie. Z filmików na yt widziałem że Cupry dosyć fajnie strzelają i bulgoczą przy przegzaówkach. Ostatnio oglądałem Cupre 265 DSG i wydech to była tragedia - dźwięk jak z najzwyklejszego auta. Jedyne co było słychać, to drobny "pierd" DSG przy mocnym przyspieszaniu.
Więc moje pytanie jest takie. Czy jest różnica między dźwiękiem Cupr w różnych wersjach? Chodzi mi zarówno o samą głośność, jak i o strzały/bulgotanie. Czy jeśli zmieniłbym wydech na jakiegoś Cat-backa w tej 265, to zacząłby strzelać?
Są jeszcze jakieś istotne różnice między różnymi wersjami?
Rozpatruje tylko Cupry 5 drzwiowe, z lat 2015-2016.


