Ma ktoś doświadczenie z chiptuningiem 1.5 TSi 96kw ? lub ktoś inny zmienial (za pomocą kodowania Vag) reakcję pedału przyspieszenia, uzyskać szybką reakcie ... Oryginał jest powolny - horror
Ma ktoś doświadczenie z systemami DTE chiptuning ? Link https://www.chiptuning.com/cz/seat/leon ... ntrol.html
Dziękuję za informację ..... I przepraszam za mój polski

