Leon 1.4 125 FR ST zmiana sprężyn od xcellenca
Witam
Chciałbym zapytać was bo w swoim FR chce zmienić zawieszenie na zwykłe i mam okazję kupić springi od xcellenca a zatem mam pytanie czy wystarczy sama zmiana sprężyn czy musi być zmieniony cały amor aby uzyskać komfort zawieszenia jak w zwykłej wersji?
Chciałbym zapytać was bo w swoim FR chce zmienić zawieszenie na zwykłe i mam okazję kupić springi od xcellenca a zatem mam pytanie czy wystarczy sama zmiana sprężyn czy musi być zmieniony cały amor aby uzyskać komfort zawieszenia jak w zwykłej wersji?