Drżenie lewarka na 4. biegu
Witam.
Odkąd posiadam swojego Leona ST mam nieprzyjemny objaw w postaci drżącego lewarka. Występuje tylko na 4. biegu i tylko jeśli choć dotknę pedału gazu. Jeśli toczę się na czwórce to wszystko jest w porządku. W ASO w Katowicach nie znaleźli przyczyny, ale tak posprawdzali, że jest jeszcze gorzej. Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym objawem? Gdzie może leżeć przyczyna?
24.06 jadę do ASO w Gliwicach, niech to sprawdzą póki autko na gwarancji
Odkąd posiadam swojego Leona ST mam nieprzyjemny objaw w postaci drżącego lewarka. Występuje tylko na 4. biegu i tylko jeśli choć dotknę pedału gazu. Jeśli toczę się na czwórce to wszystko jest w porządku. W ASO w Katowicach nie znaleźli przyczyny, ale tak posprawdzali, że jest jeszcze gorzej. Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym objawem? Gdzie może leżeć przyczyna?
24.06 jadę do ASO w Gliwicach, niech to sprawdzą póki autko na gwarancji