Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior








Jak pisałem 502 leję i wymiana raz w roku w 2 autach: Mój Leon i vw polo żony z silnikiem 1.2 TSI.Tomektr napisał(a):Możesz przejść bez obaw.
Poczytaj jeszcze tu i napisz do Sailor 88 (gość ma dużą wiedzę na temat olejów) https://www.ateca-klub.pl/forum/viewtop ... start=1020
Makgajwer, jak zalejesz olejem VW504 i będziesz wymieniać co 15kkm a nie co 30kkm to tylko na plus ale jak zalejesz olejem VW502 to wymiana już tylko max co15kkm.

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość