Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


Cupra72 napisał(a):Panowie,"ramzei"napisał " olej w haldexie co 120tys ja osobiście wymieniam razem z olejem w skrzyni. Również postępuje ze świecami".Mam 43800km,(Leon Cupra 2016,manual),płyn hamulcowy zmieniany w 2019r,olej co rok,czy "ruszać" Haldex i świece teraz,czy po 60000 tys.

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość