Cupra72 napisał(a):Panowie,"ramzei"napisał " olej w haldexie co 120tys ja osobiście wymieniam razem z olejem w skrzyni. Również postępuje ze świecami".Mam 43800km,(Leon Cupra 2016,manual),płyn hamulcowy zmieniany w 2019r,olej co rok,czy "ruszać" Haldex i świece teraz,czy po 60000 tys.
Nie no...

Nie kojarze, abym zalecał wymiane w haldexie co 120tys... Jednakże serwisówka o tym pisze, że w 4 Drivie tylnym dyfrze zalecana wymiana co 120tys. Ja osobiście wymieniam co 60tys wraz z olejem w skrzyni. A Tobie polecam już kompletną wymianę olejów, ze względu na czas... 6 lat