Strona 1 z 1

1.4 TSI CZEA Olej w skrzyni

PostNapisane: 29 maja 2022, 19:11
przez Mateo5f
Witam. Z racji tego że przebieg dobił 200 tys chciałbym wymienić olej w skrzyni. Dużo czytałem jedni każą drudzy nie tak samo jak z producentem oleju. Co mówicie kupować oryginalny czy lepiej zamiennik. Czytałem również że w moim przypadku wymiana jest skomplikowana trzeba blokować skrzynie coś rozbierać żeby nalać później oleju. Posiadam 1.4 150 km z ACT. Jeśli temat był to przepraszam.

Re: 1.4 TSI CZEA Olej w skrzyni

PostNapisane: 29 maja 2022, 20:30
przez Tomektr