Leon III 1.8tsi fr 2013r pytanie o rozrząd
Witam Panowie mam pilne pytanie czy seat leon 3 1.8tsi 2013 to już zapewne ten poprawiony silnik ma problemy z rozrządem? jeśli auto ma około 175tys km?
Seat Leon to nasza pasja :)
https://leonclub.pl/forum/
ramzei napisał(a):Jak nie był robiony rorząd to warto wymienić. To kwestia 1200zł... Polecam aby wymienić śrubę wału i obudowę rozrządu tak dla pewności żeby nie lało.
daniel28 napisał(a):ramzei napisał(a):Jak nie był robiony rorząd to warto wymienić. To kwestia 1200zł... Polecam aby wymienić śrubę wału i obudowę rozrządu tak dla pewności żeby nie lało.
Jak dobrze pójdzie to 5000 zł
Można sprawdzić stan wysunięcia napinacza choć auto już dość leciwe więc wymiana wskazana
A czemu tak? No chyba, że kompletny remont silnika...daniel28 napisał(a):Jak dobrze pójdzie to 5000 zł
ramzei napisał(a):A czemu tak? No chyba, że kompletny remont silnika...daniel28 napisał(a):Jak dobrze pójdzie to 5000 zł
daniel28 napisał(a):ramzei napisał(a):A czemu tak? No chyba, że kompletny remont silnika...daniel28 napisał(a):Jak dobrze pójdzie to 5000 zł
Same części rozrządu to koszt około 3000 zł
Jak nie była robiona pompa wody to warto przy okazji .
Lubią pękać sprężynki zaworowe , warto wymienić .
No i mamy 10 tyst.zł
Warto zrobić wszystko raz a porządnie . Na raty będzie bardzo drogo