Co to za dźwięk?
Witam,
wysiadam dzisiaj z auta (na co dzień autem jeździ Żona) i słyszę spod maski, na odpalonym silniku, coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=W0fTgJrDCeA Co to za dźwięk? W środku tego nie słychać (może dlatego że klima i radio są cały czas odpalone..) Czy mam się bać i szykować na wizytę w warsztacie, czy to zupełnie normalny objaw i zwyczajnie olać temat? Jak wyłączam klimę jest cisza. Wcześniej tego dźwięku nie słyszałem (co nie znaczy, że nie występował..
). Jakby elektronika jakaś.. bo wszelkie rolki, łożyska czy pasek, raczej wydają bardziej mechaniczne dźwięki, a ten brzmi jak jakiś sygnał z jakiegoś elektronicznego elementu.. Może któryś z szanownych kolegów miał z czymś podobnym do czynienia, lub po prostu wie o co kaman, bo ja jestem raczej laikiem w tych sprawach, a sami wiecie jak kosztowna potrafi być diagnostyka i ewentualna naprawa u nieznajomego specjalisty, tym bardziej kiedy ma do czynienia z laikiem 
wysiadam dzisiaj z auta (na co dzień autem jeździ Żona) i słyszę spod maski, na odpalonym silniku, coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=W0fTgJrDCeA Co to za dźwięk? W środku tego nie słychać (może dlatego że klima i radio są cały czas odpalone..) Czy mam się bać i szykować na wizytę w warsztacie, czy to zupełnie normalny objaw i zwyczajnie olać temat? Jak wyłączam klimę jest cisza. Wcześniej tego dźwięku nie słyszałem (co nie znaczy, że nie występował..