1.4 TSI 150KM CZEA Odpowietrzanie układu chłodzenia
Witam.
Czy ktoś odpowietrzał układ chłodzenia w tym konkretnym silniku 1.4 TSI CZEA 150KM? Podobno można włączyć procedurę odpowietrzania w sterowniku silnika ale jak podłączę OBD11 to nic takiego nie ma.
Czy ktoś odpowietrzał układ chłodzenia w tym konkretnym silniku 1.4 TSI CZEA 150KM? Podobno można włączyć procedurę odpowietrzania w sterowniku silnika ale jak podłączę OBD11 to nic takiego nie ma.