Strona 1 z 1

Skrzypiący pedał sprzęgła Seat Leon ST FR 1.5 TSI

PostNapisane: 20 lipca 2023, 07:53
przez MarcinMlp
Witam wszystkich,

czy ktoś z Forumowiczów spotkał się z podobnym problemem? ( podczas wciskania pedału sprzęgła słychać skrzypienie, link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=7xpLC9kYSBU ).

Świeżo po wymianie dźwigni wyciskowej z łożyskiem wyciskowym, tarczy sprzęgła i tarczy dociskowej.

Wyjeżdżając z serwisu było OK, po przejechaniu około 10km problem ponownie się pojawił.

W poniedziałek ponowna wizyta w serwisie, ale może do tego czasu ktoś podzieli się jakimiś pomysłami/spostrzeżeniami?, żeby "podrzucić" jakiś pomysł pracownikom serwisu.

Pozdrawiam, Marcin

-- 20 lipca 2023, 08:52 --

Witam,
przyczyna skrzypienia pedału sprzęgła znaleziona, za skrzypienie odpowiedzialny był wysprzęglik centralny.

-- 20 lipca 2023, 08:53 --

Witam,

przyczyna skrzypienia pedału sprzęgła znaleziona, za skrzypienie odpowiedzialny był wysprzęglik centralny.