Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Szarpanie przy zmianie biegu - 1.8tsi CJSA

Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Szarpanie przy zmianie biegu - 1.8tsi CJSA

Postprzez Shure » 20 sierpnia 2025, 14:05

Witam, czy spotkał się ktoś z przypadkiem tzw. kangurowania w Leonie z silnikiem 1.8tsi z manualem? Znalazłem parę tematów, gdzie problem występował z silnikiem 1.5tsi i rozwiązaniem była aktualizacja oprogramowania ecu. Problem wygląda w ten sposób, że na pierwszym biegu mocno szarpie podczas jazdy w korkach, a płynna zmiana biegów jest praktycznie niemożliwa. Samochód z 2017 roku, przebieg w tej chwili to 160 tysięcy. Na komputerze brak błędów.
Zobacz Profil
Shure
Stella
Stella
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sierpnia 2025, 13:57
Region: podkarpackie
Auto: Leon III
Silnik: CJSA 1.8

Reklama

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron