mam pytanie do osób, który już ogarniały temat z walniętym głośniczkiem od czujników parkowania
Wie ktoś może, gdzie w Leonie ST jest ten cholerny głośniczek od przednich czujników parkowania?
Ostatnio przestał mi działać przód w parktroniku, po skanie OBD11 wywaliło mi błąd - B10F514, w związku z tym założyłem, że najprawdopodobniej padł głośniczek, problem w tym, że nie mogę go zlokalizować.. Ma ktoś z szanownych kolegów wiedzę, w którym konkretnie miejscu z przodu jest ten głośniczek? Bo od czujników z tyłu, to wiem gdzie jest, bo go słyszę..

