Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Buzzer PDC

Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Buzzer PDC

Postprzez PanJacek » 22 października 2025, 20:25

Dzień dobry,
mam pytanie do osób, który już ogarniały temat z walniętym głośniczkiem od czujników parkowania :)
Wie ktoś może, gdzie w Leonie ST jest ten cholerny głośniczek od przednich czujników parkowania?
Ostatnio przestał mi działać przód w parktroniku, po skanie OBD11 wywaliło mi błąd - B10F514, w związku z tym założyłem, że najprawdopodobniej padł głośniczek, problem w tym, że nie mogę go zlokalizować.. Ma ktoś z szanownych kolegów wiedzę, w którym konkretnie miejscu z przodu jest ten głośniczek? Bo od czujników z tyłu, to wiem gdzie jest, bo go słyszę.. :) ;)
Zobacz Profil
PanJacek
Stella
Stella
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 stycznia 2022, 19:59
Region: dolnośląskie
Auto: Leon ST
Silnik: benzyna 1.4

Reklama

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron