Seat Leon 3- stuki w prawym kole.
Witam wszystkich. Od 8 lat jestem szczesliwym posiadaczem Leona 3 z 2017 roku z silnikiem 1.2 tsi 110KM i przebiegiem 60tys.km.Jedna od pewnego czasu mam mały problem.Mianowicie podczas jazdy na większych nierównościach, łatanych drogach krajowych dochodzą z prawego kola stuki o metalicznym lekko przytłumionym dźwięku Jadąc samemu sa one zadziej ,jednak gdy jadę w 4 osoby stuki sa bardzo donośne. Bylem juz i na przeglądzie i u kilku mechaników gdzie każdy stwierdził,że zawieszenie jest w stanie idealnym. Skupiłem sie również na maglownicy,która okazała sie bez luzów i niby sprawna.
Czy ktoś spotkał sie z czymś takim? Jest to bardzo irytujące. Proszę o pomoc ,dzięki.
Czy ktoś spotkał sie z czymś takim? Jest to bardzo irytujące. Proszę o pomoc ,dzięki.