dave - wróżki też brałem pod uwagę, ale pomyslałem że warto zacząć od forum zanim "wycenią" mnie w ASO
pilpi - sprawdziłem klocki, to nie to, z hamulcem tez "gruchocze". to nie jest dzwonienie, cos raczej jak mały "rezonans" na kołach (już bliżej głuchego stukania), przy hamowaniu delikatnie go czuć na pedale...
jak z kolei sprawdzić te sprężyny?
wcześniej myslałem o gumach stabilizatora, ale to tylko strzał laika ...
przy okazji jeszcze jedno - gdzie we Wrocku mozna takie rzeczy sprawdzić i naprawić poza ASO? szukalem na forum ale nie znalazłem żadnych ciekawych namiarów. dzwoniłem dzis do PTHW podpytać o cene wymiany tych gumek - rzucili po 15 zł za gumki i 150 zł (sic!) za wymiane

tak sobie myslę że może gdzieś jest jakiś fachowiec który oblooka podwozie i zrobi to co wyjdzie fachowo, ale jednak taniej.
pzdr