przez Axee » 8 października 2009, 21:16
joker66,
ESP
1 szaro-czarny -> do sterownika esp
2 nie podlaczony
3 brazowy -> masa
4 czarno-zolty -> do +12V
TANK FLAP
1 szary -> +12V zasilanie silniczka otw. klapki
2 brazowy -> masa
3 szaro-niebieski -> oswietlenie deski
4 niebiesko-czerwony -> silniczek otw. klapki
Zapewne podlaczasz podswietlana galke ... zatem jak ma sie przyciemniac z deska to do 3 od przycisku klapki, jak ma swiecic stalym swiatlem to do 4 od ESP, masa do dowolnego brazowego.
Pozdrawiam Axee® LCT
Anna Wiktoria * 05-10-2017 + 17-04-2018