jak w temacie-jest jakis sposób żeby doprowadzić zaciski do dawnej świetności.Zastanawiam sie czy przepolerować lub drobnym papierem zmatować i prysnąć bezbarwnym
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


AdamekMMz napisał(a):Madnes, jeżeli chcesz to zrobić porządnie to najlepiej by było wypiaskować, poźniej podkład i dopiero lakier, takie czyszczenie papierkiem jest dobre. ale po jakimś czasie to wróci.


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości