Witam, moja siostra kupiła nowego Leona, produkcja marzec 2010, w którym miały być domontowane maty grzewcze do foteli. Po długim zwodzeniu stwierdzili, że nie ma możliwości zamontowania mat grzewczych do tych foteli, bo jest jakieś tam przeszycie itp. Ponoć nawet zamówili maty ale okazało się że nie można ich zamontować. Powiedzcie mi, czy faktycznie w nowym leonie nie ma możliwości zamontowania mat grzewczych, czy dealer leci sobie w trąbki?
ale np przy matach do rozpoznawania zajecia siedzenia jest jakas zmiana
do 22.02.2010 jest to 1P0 963 553 , a od 23.02.2010 z koncowka A
element grzewczy siedzenia byla zmiana w 2006 roku ?
najpierw byl 1P0 963 555 B , pozniej z koncowka F
a przy fotlelach komfort/sport jest z koncowka G
element grzejny oparcia jest caly czas ten sam 557 B (oczywiscie sport ma inny 557 C )
W ostatnich miesiącach w ASO Seata mozna doposażyć każdy nowy i używany model w maty grzewcze oferowane za naprawde duże pieniądze (chyba 800-1000zł).
Dziwię sie ze ASO robi problemy z doposażeniem samochodu choć to oferują jako akcesoria do każdego modelu. Z punktu widzenia technicznego przeciez każdy fotel jest rozbieralny wiec kwestia zamontowania maty nie powinno stwarzać problemu. Chyba ze mechanicy ASO są na tyle kiepscy ze potrzebują wymówki
Pozdrawiam Michał (mm.max) Był Leon 1M dostarczał adrenaliny Był Leon 1P był poprawny Był Leon 5F najlepszy z posiadanych Był Leon 5F FL 150TSi był średniakiem :/ Jest A4 B9.5 TDi ....
Kill młodzieńczego życia = Ojciec Dyrektor vel Moher
troche nie jestem w temacie... ale ile zabawy jest z aplikacja takiej maty do fotela?
I jak steruje sie grzaniem, jesli auto nie bylo wyposazone w 'grzanie'?