Andi napisał(a):marcus415 napisał(a):No tak ciekawe, ze az jestem ciekaw o jakim spasowaniu i czego z czym Ty piszesz? Dodatkowe pytanie, czy na zimnym jest to lepiej spasowane czy na goracym silniku?
Nie będę z tobą prowadził dyskusji w kwestiach elementarnych, jeżeli nie orientujesz się w kwestii rozszerzalności termicznej materiału.
Po za tym nie chce mi się prowadzić nudnych dyskusji, z forumowiczem który zawsze wie lepiej. Trzymaj się.
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, choc lepiej bylo napisac, ze nie masz o tym bladego pojecia
Pozdrawiam
Marcin

















