Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior






azja111 napisał(a):Witam, troche odgrzeje. Czy rozporka z s3(2001r) http://allegro.pl/hit-orygi-stalowa-roz ... 14863.html podchodzi do Leona 1M bez zadnych przrobek czy cos trzeba pokabinowac?






Kołek napisał(a):Wie ktoś może czy rozpórkę na przednie kielichy zakłada się jak auto stoji na kołach czy na podnośniku??











pbgalaxy napisał(a):Montował ktoś customową rozpórkę do leona? Ile może wynosić koszt robionej na zamówienie? - bo na alegro faktycznie cenią sobie prawie 400 pln za stalową od S3.










erol napisał(a):W tt przykreca sie rozporke za pomoca tych wspornikow do sciany grodziowej. U nas nie ma gdzie tego przykrecic.... Druga sprawa, to prawe ucho jest inaczej profilowane niz w wersji od s3. Ta z s3 trzeba lekko zmodyfikowc zeby weszla, tej chyba nie da sie dopasowac z tego co pamietam...







i tu jest problem








PaVLo napisał(a):nawet, że jest większe prawdopodobieństwo, że pęknie szyba
PaVLo napisał(a):że nie ma sensu montować rozpórki zwłaszcza, jak zawieszenie jest w serii



PaVLo napisał(a):Moim zdaniem jeśli otwory montażowe w rozpórce pasują pod śrubę fi10 to takie powinno się użyć, gdyż inaczej może to spowodować, że zamiast przejmować naprężenia zacznie pracować w obrębie luzów między otworami a śrubami, chyba, że jest ona przystosowana do fi8. Jeszcze jak możecie to napiszcie, czy wystarczą śruby o długości 25mm.

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości